ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Підволочиськ Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

Замовити

Щодня український кордон з Польщею перетинають дуже багато людей, які відправляються за кордон по різноманітним причинам. Зазвичай це туристичні поїздки, пошук роботи чи отримання європейської освіти, екскурсії, шопінг та відпочинок, зустріч зі знайомими. Польща являється однією з найчастіше обраних країн, до якої вирушають у подорож. Одне з популярних міст в ній є Пйотркув-Трибунальський, задля зручності поїздки до якого функціонує регулярний рейс: Підволочиськ - Пйотркув-Трибунальський.

В Пйотркуві у 1844 році було розпочато будівництво Великої синагоги, споруда якої з плином часу стала частиною переліку найпривітніших архітектурних споруджень країни. В наш час всередині синагоги функціонує публічна бібліотека. До аналогічно важливих культурних пам'яток Пйотркува-Трибунальського відносять Старий город - включає в себе 142 будинки з особливою архітектурою та атмосферою.

Квитки на регулярне автобусне сполучення Підволочиськ - Пйотркув-Трибунальський усі бажаючі можуть викупити на сайті нашої компанії. Переходите за наступним посиланням: квитки Підволочиськ - Пйотркув-Трибунальський. У новому вікні вам залишиться лише обрати дату поїздки чи змінити міста сполучень рейсу. Після резервації і оплати у вас буде електронний квиток, який залишиться роздрукувати та з ним підходити на посадку.