ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Стальова Воля | Lux-reisen

Купити квиток Підволочиськ Стальова Воля

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

 Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожуть Українці є Сталева Воля. На маршрут Підволочиськ - Стальова Воля призначено регулярний рейсовий автобус, ціна стартує від 700 грн.

Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має багато різних культурних пам’яток, навідування яких може стати цікавим відпочинком. Функціонують 2 різних кінотеатра «Баллада» та «Вереск», також є галерея витворів мистецтва. Навіть любителі активного відпочинку можуть відвідати клуби на різну тематику: автомобільні, аероклуби, тенісні центри, дайвінг центр, клуб любителів спінігової ловлі та чимало інших способів для цікавого проведення часу.


Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Підволочиська до Сталевої Волі. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Підволочиськ -  Стальова Воля у вас є можливість на сайті компанії. Достатньо лише скористатись наступним посиланням: квитки Підволочиськ – Стальова Воля та оберіть дату відправлення. Здійсніть оплату за квитки зручним способом та відправляйтесь у подорож по всій Європі разом з Lux-Reisen.