ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Торунь | Lux-reisen

Квиток на автобус Підволочиськ Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

Замовити

Європейські країни мають багату історію, яка стала причиною їх стрімкого економічного розвиту та наявності значної кількості культурних пам'яток, які щодня відвідують тисячі туристів. Зокрема, українці їдуть на відпочинок, по роботі чи навчанню, або ж на екскурсії до Польщі. Чимало міст з задоволенням приймуть до себе гостей, одним з яких є Торунь, з яким є регулярне автобусне сполучення: Підволочиськ-Торунь, з ціною у 850 грн.

Торунь - родина Миколи Коперника. В місті зосереджена велика кількість красивих будинків, історичних музеїв, через що Торунь включено у світовий спадок ЮНЕСКО. Для туристів є можливість відвідати місцеву "Пізанську башню", що носить назву Кшива Вежа (Крива Вежа). Окрім цього є воєнний форт за часів Другої Світової, своя власна астрономічна обсерваторія, яка є вільною для відвідування.

Каса Люкс-рейзен встановила зручне автобусне сполучення, яким можна дістатися без пересадок за сполученням Підволочиськ-Торунь. Для зручного замовлення квитків, не виходячи з дому, перейдіть за наступним посиланням: квитки Підволочиськ - Торунь. Проста процедура бронювання і оплати - і ви отримаєте електронний квиток, який залишиться тільки роздрукувати.