ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Влоцлавек | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Підволочиськ Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

 Замовити

Польща багата на історичні події, і саме вони спричинили її економічний розвиток та наявність великої кількості історичних пам'яток, які зацікавлюють до себе туристів. Проте, крім цього, українці їдуть в польські міста ще й через можливість здійснити шопінг, відпочити з друзями, або ж з заради навчання чи пошуку роботи. З багатьох міст, які з радістю приймуть гостей, до Влоцлавека є регулярне автобусне сполучення з Україною. Ціна на рейс Підволочиськ - Влоцлавек від 850 грн.

Влоцлавек відноситься до найстаріших міст в Польщі, до цього його ще називають "середньовіковою перлиною". Князь Владислав заснував дане місто, як важливий контрольно-пропускний пункт польської армії біля гирла річки Зловечка. Через цю ріку проходив один з головних торгових водних шляхів, а поки царювала династія Пястів, Влоцлавек мав статус стратегічно важливого міста.

Бажаючі відвідати місто можуть виїхати зі свого міста Підволочиськ прямим рейсовим автобусом до Влоцлавека. Наразі зроблена можливість замовити та отримати квитки навіть не виходячи зі свого дому. Для бронювання та викупу квитків переходите по цьому гіперпосиланню: квитки Підволочиськ - Влоцлавек, де здійснюєте просту процедуру бронювання. Після сплати вартості квитка вам приходить його електронна версія, яку ви роздруковуєте та підходити з ними на посадку.