ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Підволочиськ - Ярослав | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Підволочиськ Ярослав

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55
 
 Замовити
Подорожі до Польщі та Європейських країн на сьогодні залишаються популярними серед українців. Громадяни виїжджають за кордон на захід по багатьом причинам, головними з яких залишаються туристичні подорожі, відвідування світлиць, зустріч з друзями, проведення відпочинку чи шопінгу, влаштування на роботу чи отримання освіти. Одним з міст, яке готове прийняти гостей є Ярослав. До цього міста призначено регулярний автобус Підволочиск - Ярослав, ціна якого стартує від 700 гривень.


Ярослав є містом у південній частині Польщі, входить до регіону Підкарпатського воєводства, по лівому берещі річки Сян, виконує функцію адміністративного центру Ярославського повіту. Місто має чимало пам’яток архітектури, старовинні костьоли та церкви. До прикладу можна навести монастир Домініканів, кам’яницю Орсеттіх в стилі ренесансу.


Жителі Підволочиська мають змогу скористатися послугою прямого перевезення до Ярослава від компанії Lux-Reisen. Автобус на маршруті курсує регулярно. Викупити квиток на прямий автобусний рейс Підволочиськ-Ярослав можете на сайті компанії. Вам потрібно лише перейти на сторінку по наступному посиланню: квитки Підволочиськ –  Ярослав. Далі потрібно обрати дату поїздки і здійснити покупку квитка зручним для Вас способом. Квиток в електронному вигляді буде наісланий на електрону адресу, яка вказана при бронювані, та з ним можна підходити на посадку і насолоджуватись поїздкою