ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Гданськ | Lux-reisen

Розклад руху Тернопіль Гданськ (Гданьск)

 

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
 Гданськ (Гданьск), Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
06:50
-
-

 

Замовити

Для українців мабуть найпопулярнішим напрямком для подорожей західні країни, зокрема Польща. Розвинуті економічно країни з багатою історією викликають неабиякий інтерес серед наших громадян. Головними причинами планування поїздок до Європи є перш за все туристичні поїздки, екскурсії, навідування культурних пам'яток, пошуки роботи чи звичайний відпочинок з друзями. Одним з міст, яке з задоволенням прийме до себе гостей є Гданськ (Гданьск). Для комфортного сполучення з України було додано регулярний автобус Тернопіль - Гданськ (Гданьск), з стартовою ціною 1000 грн.

Гданськ (Гданьск) знаходиться на південному березі балтійського моря. В своїй історії відігравав важливу роль у товарообігу між різними частинами Європи. Наразі його населення становить 500 000 мешканців, а місто виконує роль столиці Поморського воєводства та являється адміністративним центром важливого значення. Приваблює багато туристів, оскільки має багато культурних пам'яток, є науковим, економічним та культурним центром.

Український перевізник через популярність сполучення Тернопіль - Гданськ (Гданьск) встановив регулярний автобусний рейс, який виконується щоденно. З Тернополя можна замовити квитки на нашому сайті. Для цього потрібно скористатись цим посиланням: квитки Тернопіль - Гданськ (Гданьск). Здійснюєте через нашу інтернет-систему бронювання та оплату квитка, отримуєте його електронний варіант, роздруковуєте і відправляєтесь з ним у подорож.