ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Грудзенз | Lux-reisen

Квиток на автобус Тернопіль Грудзенз

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05

Замовити

Кількість подорожуючих до Польщі с кожним днем все зростає. Люди здійснюють подорожі до європейської країни з багатьох причин: це і шопінг-тури, відвідування знайомих та родичів, працевлаштування, туристичні поїздки – одні з головних причин. Кожне польське місто по своєму унікальне та може задовольнити різноманітні потреби своїх гостей. Одним з таких міст є Грудзенз. На маршрут  Тернопіль – Грудзенз   призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Рейси з Тернополя на Польщу є одними з найпопулярніших по всій Україні. Компанія Lux-Reisen надає послуги регулярних рейсів з України до Польщі та Європи. В тому числі можна виїхати з Тернополя до Грудзенза. Автобус до Польщі відправляється декілька разів на день, у різні години. Купити квиток на зручний для Вас рейс Тернопіль-Грудзенз  можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Тернопіль –  Грудзенз  та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.