ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Кельце | Lux-reisen

Замовити квиток на автобус Тернопіль Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Якщо українці вирішують відправитись у подорож, то скоріш за все їхній вибір впаде на західні країни через наявність багатої історії, яка спричинила появу відомих культурних пам'яток та спричинила економічний розвиток країн. Зокрема до прикладу можна навести Польщу. Одне з її міст, яке постійно готове прийняти до себе гостей є Кельце. З ним діє регулярне сполучення Тернопіль - Кельце, автобус на якому відправляється щодня.

Проходження розвитку Кельце, як помітного шахтерського та промислового центра, стало логічною причиною створення тут польського технічного університету у 1816 році.  Перша світова війна  повернула місто до складу Польщі, яка знову стала незалежною. Серед гідних відвідування об’єктів в Кельце є Палац єпископів, який зміг пережити чергу воєнних сутичок.

Тим, хто користується послугами автобусних перевезень, наша компанія хоче запропонувати скористатись можливістю викупити квитки на нашому сайті. Вам достатньо перейти сюди: квитки Тернопіль - Кельце, зробити бронювання та проплату квитка. Після ви роздруковуєте його електронний варіант і відправляєтесь у подорож.