ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Легніца | Lux-reisen

Квиток на автобус Тернопіль Легніца

 
Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль заправка WOG вул. 15 квітня, 2
 17:30 10 17:40
Легніца Stacja Paliw ORLEN ul. Javorzynska 238
 09:50 10 10:00

Замовити

Українці їдуть до Європи, в тому числі до Польщі, через різні причини. Найпершими завжди залишаються відвідування родичів та друзів, проведення відпочинку та відвідування туристичних світлин, закупівля товарів для дому, пошуки роботи та навчання. Велика кількість європейських міст пропонують різні можливості для задоволення потреб своїх гостей, одним з таких міст є Легніца. Зокрема з Тернополя до Легніца ходить регулярний автобусний рейс.

Незалежно від вражаючої давності міста Легніца, досить специфічну атмосферу для наших співвітчизників створює цікавий історичний факт. Саме в Легніце знаходився у 1945-1984 роках спец.штаб Північного групування радянських військ, націлених на Захід. Вони залишили за собою різні спогади та враженя, які відмінні між собою діаметрально. Проте не дивлячись на це, пройшовші "радянську окупацію" міцеві жителі по свідченню журналістів в Польщі, зокрема Марчина Войчезовського, наповнені ностальгією при згадуванні "польсько-радянського побратимства по зброї".

З України до польського міста Легніца встановили регулярне автобусне сполучення. Автобуси ходять регулярно кожного тижня. Замовити квитки є можливість на сайті нашої компанії. Для бронювання та викупу перейдіть по наступному посиланню: квитки Тернопіль - Легніца. Після операції бронювання здійснюєте проплату по інструкції, яка прийде вам на електронну адресу та відправляєтесь у подорож до Європи разом з Lux-Reisen.