ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Лодзь | Lux-reisen

Розклад руху Тернопіль Лодзь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

Замовити

Основними причинами поїздок за кордон серед наших українців є робота та навчання, шопінги та екскурсії, відпочинок та зустріч з друзями. Чимало європейських міст зустрінуть та задовольнять потреби усіх своїх гостей. Одним з них є польське місто Лодзь, до якого є постійний комфортний автобус Тернопіль - Лодзь.

Лодзь має репутацію промислового міста, через що часто його оминають стороною туристи та не звертають на це місто уваги. Проте насправді, окрім промислового виробництва, в місті є своя особлива атмосфера. Через заможних промисловців у минулому було збудовано велика кількість приватних будинків, які зовсім не схожі один на одного. Наразі деякі з них виконують функцію музея, а інші відкриті для вільного відвідування. Туристи, що люблять активний відпочинок, можуть відправитись у Легавинський парк, або найбільший у Польщі ботанічний сад.

В наш час є можливість замовити квитки не виходячи зі свого дому. Для цього використайте це посилання: квитки Тернопіль - Лодзь. Проходите просту процедуру резервації та викупу квитка, отримуєте його електронний варіант та відправляєтесь у комфортну поїздку, просто роздрукувавши 2 екземпляра.