ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Ніско | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Тернопіль Ніско


Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

Замовити

Польща завжди готова прийняти гостей з України, які перетинають українсько-польський кордон по багатьом причинам. Вони можуть бути будь-якими, але головними завжди залишаються туристичні поїздки, відпочинок, подорож до родичів, працевлаштування та навчання, шопінг-тури. Одним з таких до якого подорожують є Ніско. На маршрут Тернопіль - Ніско призначено регулярне автобусне сполучання, ціна проїздку якого починається від 700 грн.

 З населенням у 15000 людей є невеликим польським містом. Входить до Підкарпатського воєводства, маючи при цьому гарні умови, щоб можна було відпочити на природі абож працевлаштуватися.

 Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Тернополя та дістатися прямим маршрутом до Ніско. Відправлення до Польщі здійснюються регулярно. Купити квиток на рейс Тернопіль - Ніско є можливість на сайті компанії. Просто перейдіть за наступним посиланням: квитки Тернопіль –  Ніско, де Вам залишиться тільки вибрати дату відправлення. Після завершення бронювання оплатіть квиток зручним для Вас способом на насолоджуйтесь поїздкою разом з компанією Lux-Reisen.