ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль – Ополе | Lux-reisen

це компанія, яка відповідає за комфорт, сервіс та безпеку пасажирів

Замовити
 

Автобус Тернопіль – Ополе довезе до Польщі з комфортом

Подорож до польського міста Ополе, що розкинулося серед мальовничих пейзажів на річці Одер, буде зручною та захопливою, якщо купити квиток на автобус Тернопіль – Ополе. У салоні комфортабельного салону відстань у 653 км можна подолати за 7 з половиною годин. До цього часу слід додати кілька зупинок в дорозі та необхідність пройти прикордонний контроль. Іноді там бувають затримки через черги.

Вивчити розклад Тернопіль – Ополе варто заздалегідь, щоб завчасно забронювати квитки для подорожі. Останнім часом попит на цей маршрут досить високий, тому слід поставитися до такого питання відповідально.

Як курсує автобус Тернопіль – Ополе

Відправлення відбувається з тернопільського автовокзалу по вулиці Живова, 7, або з Театрального майдану. Вивчивши розклад Тернопіль – Ополе, можна з’ясувати адресу прибуття в місці Ополе. Зручно придбати квиток на автобус онлайн. Вже через 5 хвилин процедуру можна успішно завершити.

Під час подорожі автобус буде проїжджати такі міста:

  • Львів;
  • Ржешков;
  • Тарнов;
  • Краков;
  • Катовіце.

Подорож буде надійною та зручною, якщо купити квиток на автобус Тернопіль – Ополе

Всі автобуси систематично перевіряються на відповідність технічним вимогам. За кермом – досвідчені водії, що мають надійну репутацію.

В салоні такого транспортного засобу зручно та затишно, ніби в своєму домашньому кріслі. За вікном змінюються привабливі краєвиди, які час за часом наближають пасажирів до місця призначення. Всі бажаючі зможуть придбати їжу та напої, що дозволить не відчувати незручностей в дорозі.

На маршут Тернопіль - Ополе ціна квитка буде залежати від рівня зручності салону, наявності там кондиціонеру, інтернету. Квитки на автобус варто бронювати заздалегідь. Якщо не маєте часу їхати в офіс до перевізника, маєте важливі справи, замовляйте квиток на автобус онлайн. Приймаємо зручні для замовника способи оплати.

Будьте уважними при виборі рейсу, точно з’ясовуйте адресу відправлення та прибуття. На маршруті Тернопіль - Ополе ціну квитка від 550,00 грн. бажано уточнити у перевізника, як і відомості щодо відправлення.

Обирайте квитки на автобус для групової поїздки, і зможете отримати знижку на їх вартість. Подорожуйте комфортно та вигідно, отримуйте нові враження.

У зв’язку із попитом на цей рейс, бронюйте місця попередньо, щоб реалізувати заплановані справи.

Розклад руху автобуса Тернопіль - Ополе

Час Відправлення Час Прибуття Періодичність руху
23:30 00:00 Щоденно
19:40 10:30 Щоденно
15:00 05:00 Щоденно
16:50 06:50 Середа, Субота, Неділя, Вівторок, Четвер