ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Квиток на автобус Тернопіль Пйотркув-Трибунальський

 

Станції

 Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

 Замовити

Для українців найпопулярнішим напрямком для подорожей залишаються країни Європи, які мають багату культуру та різні можливості для реалізації будь-яких потреб наших співвітчизників. Зокрема Польща є не останньою країною у списку найулюбленіших напрямів для поїздок. Польське місто Пйотркув готове з задоволенням зустріти своїх гостей, до речі з ним діє регулярний автобус Тернопіль - Пйотркув-Трибунальський.

Після пожежі в 1835 році Старе місто було реставроване в класичному стилі. В деяких спорудах дотепер збереглись аркади, середньовічні підвали та коридори. Також туристам буде цікаво побачити королівський замок, збудований на початку 16 століття та частину городських стін, висота яких досягає 4,5 метра.

Так як ми піклуємося про сервіс та якість обслуговування клієнтів, ми хочемо запропонувати усім бажаючим виїхати до Польщі скористатись можливістю замовити квитки он-лайн в себе вдома, а також скористатись одним із зручних способів оплати. Для цього перейдіть за цим посиланням: квитки Тернопіль - Пйотркув-Трибунальський. Після перерахунку коштів ви отримаєте на вказані вами контактні данні електронний квиток, який тільки залишиться роздрукувати.