ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Стальова Воля | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Тернопіль Стальова Воля

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

Замовити

Польща готова завжди прийняти гостей з сусідньої України, що перетинають кордон між країнами заради різноманітних цілей. Їх дуже багато, але завжди основними залишаються турпоїздки, пошуки роботи, навчання, відвідування туристичних світлиць, проведення часу з друзями та родичами. Із багатьох міст, що з радістю чакають до себе гостей є Сталева Воля. З міста Тернополя до Сталевої Волі з призначено автобусні перевезення, з вартістю від 700 грн.

Входить до складу Підкарпатського воєводства. Туристів може зацікавити великою кількістю пам'яток культури. В городі функціонують кінотеатри «Баллада» та «Вереск», збудована галерея витворів мистецтва. Пошановувачі активного відпочинку можуть відвідати різноманітні клуби, тематика яких є дуже широкою. Зокрема є аероклуби, автоклуби, тенісні клуби, дайвінг центр, клуб рибалок, що ловлять на спінінг. Варіантів для відпочинку вистачить на не одно неділю.

Компанія Lux-reisen пропонує скористатись послугами перевезення жителям Тернополя та виїхати прямим маршрутом до Сталевої Волі. Відправлення до Польщі здійснюються регулярно. Купити квиток на рейс Тернопіль – Сталева Воля можна на сайті компанії. Для цього скористайтесь наступним посиланням: квитки Тернопіль –  Сталева Воля де оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте із комфортом по всій Європі та Польщі  разом з Lux-Reisen.