ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Торунь | Lux-reisen

Розклад руху Тернопіль Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

Замовити

Українці щоденно їдуть у поїздки до різних країн Європи. В основному причинами поїздки служать екскурсії, відвідування історичних світлиць, навчання за кордоном, працевлаштування, здійснення шопінгу або ж звичайний відпочинок із знайомими. Польща є одним з популярних напрямів, де значна кількість різних міст готові з радістю зустріти гостей та надати їм можливості для задоволення своїх потреб. Одним з таких є Торунь, до якого щодня їде автобус Тернопіль - Торунь, з ціною у 800 грн.

Торунь прославився тим, що це місто є батьківщиною відомого Миколи Коперника. Для туристів цікаво буде відвідати місцеву "Пізанську Башню", яка називається Кшива Вежа (Крива Вежа). Місто є частиною світового спадку ЮНЕСКО, в ньому зосереджена значна кількість дуже красивих будинків і відомих музеїв, є астрономічна обсерваторія, яку можна вільно відвідувати.

Задля комфортних подорожей до Торуні, на нашому сайті можна знамовити квитки сидячи вдома, не потрібно навіть нікуди виходити. Щоб це зробити зайдіть на наш сайт: квитки Тернопіль - Торунь. Обираєте дату поїздки, бронюєте квиток і його залишиться лише оплатити. Після цього отримаєте його електронний варіант, роздруковуєте і можете підходити на посадку з ним.