ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Влоцлавек | Lux-reisen

Розклад руху Тернопіль Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

Замовити

Польща на сьогоднішній день дуже популярний напрямок для подорожей серед нашого українського населення. Адже там є величезна кількість можливостей задовольнити різні потреби: навчання, робота, шопінги та екскурсії, відпочинок і прогулянки до туристичних пам'яток з друзями. При цьому чимала кількість міст дозволяє відвідувачам урізноманітнити свою подорож. Зокрема, Влоцлавек один з таких міст, до якого є регулярний автобус Тернопіль - Влоцлавек з ціною у 850 грн.

Влоцлавек називають "середньовічною перлиною", адже це одне з найстаріших міст в Польщі, довгий час був важливим стратегічним воєнним пунктом. Заснований князем Владиславом на берегах гирла річки Зловечка. За років правління династію Пястов Влоцлавек був надзвичайно важливим стратегічним воєнним контрольно-пропускним блокпостом. Саме тут проходив головний водний торгівельний польський шлях.

На сьогоднішній день придбати квиток на автобус до Влоцлавека можна навіть не виходячи зі свого дому. Все що для цього потрібно - лише перейти на цей сайт: квитки Тернопіль - Влоцлавек. Далі просто резервуєте квиток, оплачуєте зручним способом та отримуєте його електронний варіант, який залишиться лише роздрукувати і можна підходити на посадку.