ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Ярослав | Lux-reisen

Розклад руху Тернопіль Ярослав

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55

 Замовити

Кількість подорожуючих до Польщі с кожним днем все зростає. Люди здійснюють подорожі до європейської країни з багатьох причин: це і шопінг-тури, відвідування знайомих та родичів, працевлаштування, туристичні поїздки – одні з головних причин. Кожне польське місто по своєму унікальне та може задовольнити різноманітні інтереси та потреби своїх гостей. Одне з таких міст є Ярослав. На маршрут  Тернопіль – Ярослав   встановили регулярний автобус, вартість якого від 700 грн.


Знаходиться по лівому березі річки Сян, в регіоні Підкарпатського воєводства, на півдні Польщі. Виконує функцію адміністративного центру Ярославського повіту. У Ярославі знаходиться багато архітектурних пам'яток, є старовинні церкви та костели. До прикладу можна навести кам'яницю Орсеттіх в стилі ренесансу або ж монастир Домініканів.


Рейси з Тернополя на Польщу є одними з найпопулярніших по всій Україні. Компанія Lux-Reisen надає послуги регулярних рейсів з України до Польщі та Європи. В тому числі можна виїхати з Тернополя до Ярослава. Автобус до Польщі відправляється декілька разів на день, у різні години. Купити квиток на зручний для Вас рейс Тернопіль-Ярослав  можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Тернопіль  –  Ярослав   та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.