ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Тернопіль - Єлена Гура | Lux-reisen

Купити квиток Тернопіль - Єлена Гура

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Тернопіль заправка WOG вул. 15 квітня, 2
 17:30 10 17:40
Єлена Гура Stacja Paliw BP Aleja Jana Pawla II 4
 11:00-
-

 Замовити

Багато європейських країн та Польща приймають у себе в гості тисячі українців щодня. Їдучи за кордон, наші земляки переслідують різноманітні цілі та причини, але головними завжд були туристичні поїздки, проведення закупок товарів, пошуки роботи або навчання. Через популярність напрямку Тернопіль - Єлена Гура, було встановлено регулярне автобусне сполучення, квитки на який можна купити в компанії перевізника Lux-Reisen.

Єлена Гура історично здійснювало в промислове виробництво заліза, сукна та проводило торгівлю товарами. Проде з плином часу, місто розвивалося та почало відігравати важливу роль в економіці країни за рахунок продажу тканини на експорт. Саме торгівля за кордон дозволила місто відносно швидко відновити власну економіку після завершення Другої Світової Війни.

Розвинуте транспортне сполучення стало причиною того, що на автобусний маршрут Тернопіль - Єлена Гура встановили регулярне автобусне сполучення, квитки на яке можна купити на сайті компанії Lux-Reisen. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Тернопіль - Єлена Гура, де лише змініть дату відправлення на необхідну для Вас. Проплачуєте квиток згідно інструкції, отримуєте електронний квиток та відправляєтесь у подорож разом з Lux-reisen.