ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Гданськ | Lux-reisen

Квиток на автобус Вінниця Гданськ (Винница Гданьск)

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.) Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
 Гданськ, Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
06:50
-
-

 Замовити

Для українців наразі найпопулярнішими напрямками для подорожей за кордон є Європейські країни, зокрема Польща. Розвинута економіка та багата на визначні події в історії, Європа викликає неабиякий попит, зокрема головними потреба українців залишаються туристичні поїздки, екскурсії, працевлаштування, отримання європейської освіти чи звичайний відпочинок. Для комфортної поїздки до Польщі українським перевізником додано щоденний автобус Вінниця - Гданськ, який коштує від 1000 грн. Винница Гданьск


Це місто з населенням майже у 500 000 людей, морська столиця Польщі, крупний економічний, науковий та культурний центр, а також популярне місто для туризму. Знаходиться над Гданським заливом, на південному березі Балтійського моря, довгі роки відігравав важливу роль в товарообігу між північною та західною частинами Європи. На сьогоднішній день місто є столицею Поморського воєводства та важливим адміністративним центром.

Компанія Lux-Reisen надала можливість комфортно забронювати та викупити квитки на рейс до Гданська, не виходячи зі свого дому. Для цього скористайтесь нашою інтернет системою по наступному гіперпосиланню: квитки Вінниця - Гданськ. Виконуєте дуже просту процедуру реєстрації та оплати квитка через інтернет, роздруковуєте його електронну версію та підходите на посадку до комфортної поїздки.

(Винница Гданьск, автобус Винница Гданьск, цена Винница Гданьск, расписание Винница Гданьск, билет Винница Гданьск, автобус к Гданьску)