ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Грудзенз | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Вінниця Грудзенз

 

   Станції

 Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05

 

Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожують Українці є Ярослав. На маршрут Вінниця - Грудзенз призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Грудзенза. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Грудзенз можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Вінниця – Грудзенз та оберіть дату відправлення. Здійсніть оплату зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.