ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Кельце | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Вінниця Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Польща на сьогоднішній день є, мабуть, одним з найпопулярніших напрямів подорожей українців, які їдуть туди з різних причин. Щодня українці шукають можливості для працевлаштування за кордоном, їдуть у Польщу для отримання освіти, подорожують заради екскурсій або ж просто їдуть на відпочинок. Розвинута економіка польських міст пропонує гостям різні можливості для реалізації їхніх потреб. Одним з таких є Кельце, до якого щоденно відправляється регулярний автобус Вінниця - Кельце, з ціною 800 грн.

Кельце – місто в Польщі, яке має суперечливу історію, відділене віл столиці Варшави ста семи десятьма кілометрами. Крупний транспортний вузол, який став основною причиною, після здійсннення реформи адміністративної системи 1999 року, що Кельце стало повноправною столицею Свентокшинського воєводства. Про древність поселенців, які облюбували цей край, говорять знахідки археологів, яким майже немає числа.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам високоякісний сервіс, зокрема ми пропонуємо вам замовити квиток на рейс до Кельце не виходячи зі свого дому. Для цього вам потрібно перейти на наш сайт: квитки Вінниця - Кельце та виконати просту процедуру резервації квитка для пасажира. Після резервації та проплати ви отримаєте електронний квиток і можете відправлятися у поїздку до Кельце.