ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця – Краків | Lux-reisen

це компанія, яка відповідає за комфорт, сервіс та безпеку пасажирів

Замовити
 

Автобус Вінниця - Краків

Краків – старовинне місто, давня столиця польських королівських династій П’ястів та Ягеллонів. Тут витає дух старовини, і найкраще місце відпочинку для тих, хто полюбляє середньовічну європейську архітектуру та своєрідну культуру.

Завітати до старовинних пивниць, поблукати давніми вулицями, спробувати справжніх страв польської кухні можна саме тут. І у будь-яку пору року.

Дістатися сюди досить легко: допоможе автобус Вінниця – Краків. І так само легко strong>купити квиток на автобус Вінниця – Краків. Достатньо завітати на наш порталта скористатися можливістю купівлі квитка онлайн. Будемо вам раді!

Автобус Вінниця - Краків: плюси

Серед туристів автобус недарма набув такої популярності. І байдуже – діставатися за кілька десятків чи за кілька сотень кілометрів, обирають саме його.

Головний аргумент – відносна дешевизна. І на маршруті Вінниця – Краків ціна квитка це підтверджує – усього від 550 грн.

Окрім того, автобуси курсують досить часто та вчасно. От погляньте розклад автобусів Вінниця – Краків, щоб дізнатися всю інформацію про маршрут.

І звичайно ж, комфортабельний транспорт цей автобус Вінниця – Краків. У цілком в непоганих умовах вдасться дістатися місця призначення і не надто втомитися. Кондиціонер, зручні сидіння, телевізор – все тут є.

А найзручніше купувати квитки на автобус у інтернет-касі.

Як купити квиток на автобус Вінниця – Краків

Найпростіший спосіб без зайвої метушні та витрат стати власником квитка – купити квиток на автобус онлайн. Що для цього потрібно? Вільний доступ до мережі інтернет, кілька хвилин вільного часу і банківська карта. Достатньо переглянути розклад автобусів Вінниця – Краків, обрати та оплатити квитки – от і всі дії.

І ще одне: Вінниця – Краків ціна квитка вийде значно нижчою, адже на дорогу до каси витрачатися не доведеться. І це попри те, що сама вартість квитка максимально невисока.

Старовинний Краків неодмінно слід побачити у випадку, якщо зібрались пожорожувати до Польщі. Достатньо купити квиток на автобус Вінниця – Краків, і подорож вдасться.

Чекаємо на вас!

Розклад руху автобуса Вінниця – Краків

Час Відправлення Час Прибуття Періодичність руху
09:45 01:30 Щоденно
04:30 20:45 Щоденно
15:30 07:00 Щоденно
12:00 03:30 Середа, Субота, Неділя, Вівторок, Четвер