ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Кутно | Lux-reisen

Квиток на автобус Вінниця Кутно


   Станції

 Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55

Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожують Українці є Кутно. На маршрут Вінниця - Кутно призначено регулярний рейсовий автобус, вартість якого від 850 грн.


Невелике місто, з населенням приблизно у 50 тис. людей, Кутно знаходиться в центральній частині Польщі на маршруті від Влоцлавека до Лодзя та знаходиться в 20 кілометрах від географічного центу країни. Входить до складу Кутновського повяту Лодзинського воєводства.


Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Кутно. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Кутно можна на сайті нашої компанії. Для цього перейдіть за цим посиланням: квитки Вінниця –  Кутно, та оберіть дату поїздки. Оплатіть зручним способом та відправляйтесь у подорож з комфортом разом з Lux-Reisen.