ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Легніца | Lux-reisen

Купити квитки Вінниця Легніца


Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Вінниця АС Вінниця вул.Київська,8
 12:40 2013:00
Вінниця АС-2
 13:20 20 13:40
Легніца Stacja Paliw ORLEN ul. Javorzynska 238
 09:50 10 10:00
 
Замовити
 
Польща і країни Європейського Союзу в нашому сьогоденні є одними з найбільш популярних напрямків, по яким їдуть у  подорож українці. Багате різноманіття міст, європейська архітектура різних стилів, багато туристичних пам'яток та  можливостей для відпочинку зацікавлюють до себе відвідувачів. Одне з міст, готових задовольнити різні потреби своїх  відвідувачів є Легніца. До міста курсує регулярно автобус Вінниця - Легніца.
 
Легніце - місто в західній частині Польщі. Засноване в 1149 році, сьогодні займає замітне місце на карті  Нижньоселізського воєводства. Як і всі середньовічні міста, Легніци славиться своєю архітектурою. Більшість подібних  споруджень традиційно знаходяться навкруги Риночної площі, над якою височіє будівля Старої Ратуші, яка була збудована  над центром міста у 18 столітті.

З України до Легніца функціонує автобусне сполучення, придбати білети на яке можна на сайті компанії Lux-Reisen. Рейс  Вінниця - Легніце регулярно відправляється у поїздку. Для замовлення квитка на автобус, перейдіть за наступним  посиланням: квитки Вінниця - Легніца. Після резервації ви зможете оплатити квитки зручним способом для вас, отримати  квиток на електронну адресу та відправлятися у подорож разом з Lux-Reisen.