ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Лодзь | Lux-reisen

це компанія, яка відповідає за комфорт, сервіс та безпеку пасажирів

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

 Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожують Українці є Лодзь. На маршрут Вінниця - Лодзь призначено регулярний автобус, ціна якого стартує від 700грн.

Вважається що це є промислове місто, через що туристи часто надають перевагу іншим містам, але Лодзь насправді має свою особливу атмосферу. Стардавні лодзинські дома, що були побудовані заможніми промисловцями, які не є схожими один на одного, при цьому деякі з них можна відвідати, а в інших зараз відкриті цікаві музеї сучасного мистецтва, історії розвитку міста. В місті є школа кінематографії, школа телебачення, також навіть є своя алея зірок. Любителі активного відпочинку на природі можуть відправитись на прогулянку до ботанічного саду, який найбільший в Польщі, абож відвідати Легавинський лісопарк.

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Лодзя. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Лодзь можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Вінниця –  Лодзь та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток і він прийде вам у електронному вигляді.