ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Ніско | Lux-reisen

Білет на автобус Вінниця Ніско

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

 

 

Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожуть Українці є Ніско.  На маршрут Вінниця - Ніско призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Невелике польське місто знаходиться недалеко від  Сталевої  Волі, з населенням приблизно у 15000 людей. Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має гарні умови для відпочинку на природі та надає можливість працевлаштуватися.

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Ніско. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Ніско можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Вінниця –  Ніско та оберіть дату відправлення. Здійсніть оплату зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.