ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Вінниця Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

 Замовити

Щодня українці подорожують по різним причинам, головними з яких завжди залишаються тур поїздки, екскурсії, відпочинок, пошуки роботи чи отримання освіти, шопінги та багато іншого. Одними з найпопулярніших напрямків для поїздок залишається Польща. Кожне її місто по своєму унікальне і з радістю прийме до себе гостей. Одним з таких міст є Пйотркув-Трибунальський, регулярний автобусний рейс Вінниця - Пйотркув-Трибунальський до якого відправляється щодня.

Юридичний статус міста Пйотркув отримав від короля Владислава ІІ в 1404 році. Будівництво стін фортеці почалось вже при правлінні Казимира ІІІ, а після великої пожежі стіни були відбудовані на початку п’ятнадцятого століття. При Казимирі ІІІ було виселено чимало німецьких євреїв із Римської Імперії, після чого Пйотркув став одним із найбільших єврейських поселень в королівстві. В 1569 році Пйотркув став частиною Речі Посполитої та резиденцією вищого суду Польщі.

Щоб подорож до Польщі була максимально комфортною, наша компанія надає можливість для резервації та викупу квитків клієнтам, навіть не виходячи з дому. Переходите на наш сайт: квитки Вінниця - Пйотркув-Трибунальський, резервуєте та оплачуєте зручним способом і відправляєтесь у поїздку, попередньо роздрукувавши електронний квиток.