ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Сандомеж | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Вінниця Сандомеж

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
Сандомір, PKS Dworzec, 11 Listopada
20:20
10
20:30

Замовити

Мабуть одними з найпопулярніших напрямків для поїздок серед нашого населення є Європейські країни за рахунок можливості задовольнити будь-які потреби, пов'язані з відпочинком, туризмом, шопінгом, роботою чи навчанням. Польща, як найблищий західний сусід, найчастіші стає вибором для подорожі. Усі польські міста готові прийняти до себе гостей. Одним з таких є Сандомеж, з яким діє регулярний автобусний рейс Вінниця - Сандомеж.

Сандомеж – середньовічне польське місто, яке розділене річкою  Вісла на 2 частини. По відомостях археологічний даних, переваги районну злиття Вісли та не стільки повноводної Сани оцінили жителі цих географічних міст ще в пору неоліту. Не дивно, адже перетин торгових шляхів у всі часи примножували багатство міста, через які вони проходили.

Цікавим відвідування Сандомежа буде для туристів. Пропонуємо їм і не тільки, в разі запланованої поїздки до Польщі, скористатись можливістю он-лайн резервації та викупу квитків на даному сайті: квитки Вінниця - Сандомеж. Проста процедура реєстрації та оплати і у вас буде електронний квиток, який залишиться роздрукувати та взяти з собою на посадку.