ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Стальова Воля | Lux-reisen

Квиток на автобус Вінниця Стальова Воля

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

 

 

Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожуть Українці є Сталева Воля. На маршрут Вінниця - Стальова Воля призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Входить до Підкарпатського воєводства. Має багато культурних пам’яток, відвідування яких може цікавим відпочинком. Функціонують 2 кінотеатра «Баллада» та «Вереск», є галерея витворів мистецтва. Для любителів активного відпочинку є найрізноманітніші клуби на різну тематику: аеро відпочинку, автомобільний, тенісний, дайвінг-центр, спінінгової ловлі та багато інших можливостей для цікавого проведення часу!

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Сталевої Волі. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Стальова Воля можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Вінниця –  Стальова Воля та оберіть дату відправлення. Здійсніть оплату зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.