ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Торунь | Lux-reisen

Розклад руху Вінниця Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

  Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожують Українці є Торунь. На маршрут Вінниця - Торунь функціонує регулярний автобус, з ціною від 850 грн.

Середньовічне місто відоме перш за все тим, що тут народився Микола Коперник. Але крім цього в Торуні зосереджено дуже багато  красивих будинків та цікавих музеїв, а саме місто входить до світового спадку ЮНЕСКО. В Торуні є навіть своя «Пізанська башня», тільки вона називається Кшива Вежа (Крива Башня). Цікавим для відвідувачів буде також справжній військовий форт часів другої Світової війни а також торунська астрономічна обсерваторія, яка відкрита для відвідувачів.

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Торуня. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Торунь можете на нашому сайті. Достатньо перейти по цьому посиланню: квитки Вінниця –  Торунь та оберіть дату відправлення. Проплачуете квиток, отримуєте електронну версію на свій email та відправляєтесь у подорож до Європи.