ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Влоцлавек | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Вінниця Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожують Українці є Влоцлавек. На маршрут Вінниця - Влоцлавек призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 850 грн.

Влоцлавек – «середньовікова перлина», один із найстаріших міст в Польщі. Поселення було засноване князем Владиславом, в гирлі річки Зловечка. В перші роки царювання династії Пястов Влоцлавек вважався одним із найважливіших стратегічних контрольно-пропускних пунктів польської армії. Тут проходив головний водний торгівельний шлях.

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Влоцлавека. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Влоцлавек можна на сайті компанії. Для цього використайте посилання: квитки Вінниця –  Влоцлавек та оберіть дату відправлення. Після цього зможете оплатити квиток, який Вам одразу надішлють на e-mail.