ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Ярослав | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Вінниця Ярослав

 

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.) Відправлення (год.хв.)
 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 117:45
10
17:55

Замовити

В наш час поїздки з України до Польщі дуже популярні. Причин подорожей багато, але основні з них це відпочинок, працевлаштування, туристичні подорожі, відвідування родичів, шопінг тури. Польські міста з радістю готові приймати своїх гостей та задовольнити їхні потреби. Одним з польських міст, до якого подорожуть Українці є Ярослав. На маршрут Вінниця - Ярослав призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 700 грн.

Знаходиться у південній частині Польщі, а саме в регіоні Підкарпатськго воєводства, на лівому березі річки Сян, є адміністративним центром Ярославського повіту. Місто багате на пам’ятки архітектури, старовинні церкви та костьоли. Одними з них є монастир Домініканів, кам’яниця Орсеттіх в стилі ренесансу.

Компанія Lux-Reisen пропонує  прямі рейси з Вінниці до Ярослава. Автобус до Польщі курсує регулярно.  Купити квиток на рейс Вінниця -  Ярослав можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Вінниця –  Ярослав та оберіть дату відправлення. Здійсніть оплату зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.