ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Вінниця - Єлена Гура | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Вінниця Єлена Гура


Станції  Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
Вінниця АС Вінниця вул.Київська,8
 12:40  20 13:00
Вінниця АС-2
 13:20  20  13:40
Єлена Гура Stacja Paliw BP Aleja Jana Pawla II 4
 11:00 -
-
 
Замовити
Польща та Європейські країни на сьогоднішній день є найбільш популярними напрямками подорожі українського населення. Різноманітні міста, відмінна архітектура, туристичні пам'ятки, можливості для відпочинку привертають до себе увагу та викликають бажання до поїздки. Чимало європейських міст мають різні варіанти для задоволення потреб у шопінгу, відпочинку з друзями, відвідування туристичних пам'яток, пошуку роботи чи навчання. Одним з таких міст є Єлена Гура. До Єлена Гура курсує регулярний автобусний рейс, більш детальну інформацію по якому можна отримати перейшовши за наступним посиланням: Вінниця - Єлена Гура.

Єлена Гура - це красиве польське місто, яке входить до складу Нижньосілезького воєводства. Місто розпочало свою історію з замку, який було збудовано ще у 1108 році. Головним завданням якого було охорона дороги на Прагу. З плинном часу замок було перебудовано у фортецю, стіни якої розростались, охвативши декілька селищ, і вже через деякий час це стало одним з промислових міст країни.

З України до Єлена Гура діє автобусне сполучення, квитки на яке можна купити у компанії-перевізника Lux-Reisen. Рейс Вінниця - Єлена Гура курсує регулярно. Для замовлення квитків на автобус, перейдіть за наступним посиланням:
Вінниця - Єлена Гура, де тільки потрібно буде обрати дату відправлення.
Після оплати отримуєте електронний квиток та відправляєтесь у комфортну поїздку разом з Lux-Reisen.