ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ Бидгощ | Lux-reisen

Автобус Волочиськ Бидгощ за низькою ціною, комфортно добратися до Бидгоща

Подорож до Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. Багато людей з України кожного дня їдуть через західний український кордон по багатьом причинам. Одними з головних є робота в Польщі, туристична поїздка, шопінг-тури, відвідування родичів. Чимало польських міст готові зустріти українців. Одним з таких міст є Бидгощ

Місто з винятково багатою, різноманітною і дуже бурхливою історією. Розташований в лісистій місцевості та серед річок Висла і Брда, Бидгощ нагадує Венецію. Є столицею Куявско-Поморского воєводства. Автобусом до Бидгоща добатися найдешевчше, тим паче, що кожного дня є виїзди. Довгий час знаходився у володінні німців, що знайшло своє відображення. Для цінителів музики в Бидгощі є філармонія, де можна насолодитись справжньою живою класичною музикую. Завдяки наявності багатьох потужних навчальних закладів, Бидгощ ще називають «містом студентів», куди з’їжджаються на навчання молоді люди з багатьох куточків світу.

Жителі Волочиська можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та скористатись прямим маршрутом до Бидгоща. Автобус до Польщі відправляється декілька разів на день, у різні години. Купити квиток на зручний для Вас рейс Волочиськ-Бидгощ можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: автобус Волочиськ –  Бидгощ  та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.