ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Гнезно | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Волочиськ Гнезно

Подорож до Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. Багато людей з України кожного дня їдуть через західний український кордон по багатьом причинам. Одними з головних є робота в Польщі, туристична поїздка, шопінг-тури, відвідування родичів. Чимало польських міст готові зустріти українців. Добратися до Гнезно автобусом можна щодня.

По нинішнім міркам це зовсім не велике місто з чисельністю близько 70 000 людей, проте історичне значення має досить велике. Саме Гнезно стало першою столицею Древньопольскої держави. Існує красива легенда про те, як було засноване місто, де білий орел вразив одного з трьох братів своєю грацією, коли вполював свою здобич. Саме він потім став символом цього міста.

Жителі Волочиська можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та скористатись прямим маршрутом до Гнезно. Автобус до Польщі відправляється декілька разів на день, у різні години. Купити квиток на зручний для Вас рейс Волочиськ-Гнезно можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квиток Волочиськ Гнезно  та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.