ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Грудзенз | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Волочиськ Грудзенз

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05

 

 

 Замовити

Через західний український кордон багато українців щодня виїжджає до Польщі та Європи. Причиною поїздки в основному служить відпочинок, туристичні поїздки, шопінг-тури, навчання та працевлаштування, відвідування родичів. Багато міст пропонують своїм відвідувачам різноманітні можливості для задоволення потреб своїх гостей. Одним з таких міст є Грудзенз. На маршрут Волочиськ – Грудзенз призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Компанія-перевізник Lux-Reisen пропонує  скористатися послугами регулярних рейсів із Волочиська  до Грудзенза. Рейси виконуються регулярно. Забронювати та викупити квиток на зручний для Вас рейс Волочиськ – Грудзенз можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Волочиськ –  Грудзенз та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.