ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Кельце | Lux-reisen

Білет на автобус Волочиськ Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Кожен з нас полюбляє подорожувати і найбільш популярним напрямком для цього вважають Європу та, зокрема, Польщу. Адже за рахунок розвинутої економіки та наявності культурних пам'яток, це дуже привабливий вибір для нас з вами. В Польщі одним з міст, що з радістю запрошує до себе гостей, є Кельце. І щоб до нього було комфортно доїхати, є регулярний автобус від українського перевізника, який відправляється щодня за рейсом Волочиськ - Кельце і коштує 700 грн.

На сьогоднішній день у Кельце в Палаці єпископів розташовано Національний музей.  Серед його експонатів – галерея польської живописі, історичні інтер’єри, національні промислові вироби. Не менш цікавим є будинок ратуші, яка збудована 1848 року, міський ринок, який створений ще у 18 столітті, а також Музей Келецького селища.

Для зручності нашим пасажирам надана можливість замовляти квитки у себе вдома он-лайн на нашій інтернет системі продажу. Щоб зарезервувати та викупити квиток потрібно зайти на цей сайт: квитки Волочиськ - Кельце. Після зарахування коштів вам прийде електронний квиток, який вам потрібно буде роздрукувати та можна підходити з ним на посадку.