ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Кутно | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Волочиськ Кутно

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55

Замовити

 

Їдучи з України на захід у подорож, українці найчастіше відправляються до Польщі. Велика різноманітність міст надає різні можливості для задоволення потреб своїх гостей. Головними причинами, через які українці їдуть у поїздки, завжди залишались туристичні поїздки, проведення вихідних з родичами та друзями, шопінг тури за товарами, відвідування культурних світлиць, робота чи відпочинок, або звичайні екскурсії. Одним з міст, готових прийняти українських гостей є Кутно, для зручності дороги до якого було додано регулярний автобус Волочиськ - Кутно, вартість якого старує від 850 грн.

Кутно - це не дуже велике за розміром місто, з населенням у 50 тис., є частиною центральної Польщі, знаходиться недалеко від географічного центру країни, входить до Кутновського повяту, який знаходиться у Лодзинському воєводстві. Надає можливості для відпочинку та пошуку роботи у Польщі.

Український перевізник Lux-Reisen надає послуги регулярних автобусних перевезень, зокрема функціонує прямий рейс Волочиськ - Кутно. Для того, щоб забронювати чи викупити квиток, перейдіть на сайт компанії по цьому посиланню: квитки Волочиськ - Кутно. Далі ви можете забронювати та оплатити квиток на автобус зручним для вас способом та відправлятися у комфортну поїздку разом з Lux-Reisen.