ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Лодзь | Lux-reisen

Квиток на автобус Волочиськ Лодзь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

Замовити

За кордон до Польщі чи Європи щодня їде багато українців. Головними причинами в основному являються турпоїздки, відпочинок, екскурсії, навідування друзів та родичів, робота чи навчання. Європейські міста мають багато можливостей для задоволення різних потреб своїх гостей. Одним з таких міст є Лодзь. Для зручності було додано регулярний автобусний рейс Волочиськ - Лодзь, вартість на який від 800 грн.

Лодзь вважають промисловим містом, внаслідок чого туристи більше уваги звертають на інші польські міста, проте в Лодзі присутня своя особлива атмосфера. Давні лодзинські будинки, що будувалися заможними промисловцями відрізняються один від одного, кожен виконаний по індивідуальному замовленню. Ні один будинок не схожий на інший, при цьому в деяких з них вільне відвідування, а в інших функціонують музеї мистецтва та історії міста. Також в Лодзі присутня своя алея зірок, є своя школа кінематографії та телебачення. Для активного відпочинку можна обрати собі для відвідування один з багатьох клубів на різні тематики, які є в місті, або відправитись у ботанічний сад, який є найбільшим у Польщі, чи в Легавинський лісопарк.

Український перевізник Lux-Reisen пропонує скористатися прямим автобусним рейсом із Волочиська до Лодзя. Автобус відправляється регулярно щодня. Для резервації та викупу квитків перейдіть на сайт нашої компанії: квитки Волочиськ - Лодзь. Оберіть дату поїздки, після чого зможете забронювати та оплатити квиток зручним для вас способом через сайт, або термінал чи відділення Приватбанку. Після проплати отримаєте електронний квиток, який роздруковуєте та підходити на посадку і відправляєтесь у поїздку.