ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Ніско | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Волочиськ Ніско

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

Замовити

Перетинаючи західний український кордон та відправляючись до Польщі чи Європи, українці ставлять перед собою зовсім різні цілі. Проте в основному населення їде у подорожі за для того, щоб відвідати туристичні світлиці, заради навчання за кордоном, шукають роботи, відвідування друзів чи простого заради відпочинку. Багато європейських міст мають можливість запропонувати різноманітні способи, щоб задовольнити всі потреби своїх відвідувачів, одне з таких міст є Ніско. Саме через це було встановлено регулярний автобусний маршрут з України до Ніско, ціна якого від 700 грн.

Невелике польське місто знаходиться недалеко від  Сталевої  Волі, з населенням приблизно у 15000 людей. Входить до складу Підкарпатського воєводства. Має гарні умови для відпочинку на природі та надає можливість працевлаштуватися.

Ви можете використати можливість доїхати прямим рейсом від Волочиська до Ніско, автобусне перевезення на маршруті здійснює компанія Lux-Reisen. Автобуси здійснюють рейси регулярно. На рейс Волочиськ – Ніско є можливість забронювати та купити квиток в інтернеті на сайті нашої компанії. Вам достатньо лише скористатись наступною силкою: квитки Волочиськ –  Ніско, де залишиться тільки обрати дату виїзду. Здійснюєте проплату за квиток зручним способом та подорожуйте разом з Lux-Reisen по всій Європі.