ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Волочиськ Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

Замовити

Кожен з українців полюбляє подорожувати, в тому числі одними з найкращих виборів для поїздок є європейські країни через наявність різноманітних можливостей для реалізації потреб своїх відвідувачів. Зокрема популярною серед них є Польща, міста якої відрізняються один від одного своєю атмосферою та можливостями для туризму і відпочинку. Одним з них є Пйотркув-Трибунальський, до якого щоденно відправляється автобусний регулярний рейс Волочиськ - Пйотркув-Трибунальський.

В центральній частині міста збереглася велика кількість церковних споруд: православна церква Всіх Святих, католицька церква Відвідання Пресвятої Діви Марії (14 століття) – була зруйнована під час нападу шведів, а у 18 столітті була реставрована. В середині збереглися усі картини сімнадцятого і вісімнадцятого століть.

Компанія Kasa Lux-Reisen пропонує своїм клієнтам послуги з високоякісним сервісом. А саме забронювати та викупити квитки на рейс Волочиськ - Пйотркув-Трибунальський кожен може маючи лише доступ до інтернету. Для проведення реєстрації просто перейдіть на сайт компанії: квитки Волочиськ - Пйотркув-Трибунальський, обираєте дату поїздки та спосіб оплати. Після оплати ви отримаєте електронний квиток, який обов'язково потрібно буде роздрукувати.