ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Стальова Воля | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Волочиськ Сталева Воля

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

Замовити

Європейські країни, та зокрема Польща є популярними напрямками подорожей українців. В основному населення виїжджає заради відпочинку чи шопінгу, навчання або працевлаштування, відвідування родичів чи туристичних світлиць. Європейські міста кожне по своєму унікальне, одним з них є польське місто Сталева Воля. До Сталевої Волі з України регулярно здійснюються пасажирські перевезення, ціни на рейс Волочиськ - Сталева Воля стартують від 700 грн.

Сталева Воля входить до Підкарпатського воєводства. Має багато культурних пам’яток, відвідування яких може цікавим відпочинком. Функціонують 2 кінотеатра «Баллада» та «Вереск», є галерея витворів мистецтва. Для любителів активного відпочинку є найрізноманітніші клуби на різну тематику: аеро відпочинку, автомобільний, тенісний, дайвінг-центр, спінінгової ловлі та багато інших можливостей для цікавого проведення часу!

Український перевізник Lux-Reisen пропонує пропонує жителям українського міста Волочиськ, за необхідності скористатися послугою прямого автобусного рейсу до Сталевої Волі. Здійснити замовлення квитка та його проплату можна перейшовши за наступним посиланням: квитки Волочиськ - Сталева Воля, де Вам залишається тільки вибрати дату поїздки. Після оплати замовлення Ви отримаєте електронний квиток, який необхідно буде роздрукувати, та з яким підходьте на посадку на автобус. Насолоджуйтеся поїздкою та подорожуйте разом з Lux-Reisen по всій Європі