ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Торунь | Lux-reisen

Ціна на автобус Волочиськ Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

 Замовити

 Європейські країни мають широкий спектр можливостей для задоволення потреб своїх гостей. Зокрема українці їдуть у подорож до Європи, а також до Польщі, через різні причини. Головними являються турпоїздки, відпочинок та екскурсії, зустріч з родичами та друзями, шопінг тури, навчання та робота. Торунь є одним з таких міст. Для зручності подорожування встановлено автобусний маршрут Волочиськ - Торунь.


Торунь - місто засноване у середньовічні часи, саме тут народився Микола Коперник. Також тут зосереджена значна кількість красивих будинків та цікавих музеїв, через що місто занесене до світового спадку ЮНЕСКО. Для туристів цікавим буде відвідування "Пізанської башні", яка називається "Крива вежа" (Кшива вежа). Є можливість відвідати астрономічну обсерваторію в Торуні, яка відкрита для відвідувачів, або ж піти на справжній військовий форт, який зберігся з часів Другої Світової Війни.

Щоб була можливість зручно дістатися до Торуня з України, компанія-перевізник Lux-Reisen забезпечила постійне регулярне автобусне з'єднання з Польщею, зокрема маршрут Волочиськ - Торунь. На сайті нашої компаній ви можете забронювати та викупити квитки на цей рейс. Перейдіть для цього по наступному посиланню: квитки Волочиськ - Торунь. Ви перейдете на сторінку замовлення, де обираєте лише дату поїздки по даному направленню, здійснюєте проплату одним із способів, який вам найзручніший та їдете в поїздку з комфортом разом з Lux-Reisen.