ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Влоцлавек | Lux-reisen

Розклад руху автобус Волочиськ Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

Замовити

Європейські країни пропонують дуже багато різноманітних послуг. Зокрема основними причинами поїздки до Європи, в тому числі до Польщі, є туристичні поїздки, здійснення шопінгу по закупівлі товарів, екскурсії, навчання та пошуки роботи або звичайний відпочинок. Різні міста з радістю приймуть своїх гостей, в тому числі одним з таких міст є Влоцлавек. При цьому встановлено автобусне сполучення Волочиськ - Влоцлавек, ціна від 850 грн.

Влоцлавек вважається "перлиною середньовіччя", так як це одне з найстарших польських міст. Започатковане князем Владиславом на берегах річки Зловечка, по якій проходив найважливіший водний торговий шлях, був одним із головних стратегічних пропускних контрольних пунктів армії Польщі за часи владарювання династії Пястов.

Щоб було зручно дістатися до Влоцлавека з України, компанія Lux-Reisen запустила регулярне автобусне сполучення з Польщею, зокрема рейс Волочиськ - Влоцлавек. Придбати квитки на нього є можливість на сайті нашої компанії. Для цього перейдіть по наступному гіперпосиланню: квитки Волочиськ - Влоцлавек. Вас перекине на сторінку, де потрібно буде обрати дату та інтервал поїздки, якщо потрібно, потім оплатити квиток зручним для вас способом, які будуть описані в інструкції, отримати його на електронну адресу та відправлятись у подорож разом з Lux-Reisen.