ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Вроцлав | Lux-reisen

Волочиськ Вроцлав за низькою ціною, комфортно добратися до Вроцлава

Подорож до Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. Багато людей з України кожного дня їдуть через західний український кордон по багатьом причинам. Одними з головних є робота в Польщі, туристична поїздка, шопінг-тури, відвідування родичів. Чимало польських міст готові зустріти українців. Одним з таких міст є Вроцлав добратися автобусом до якого можна щодня.

Вроцлав є одним з найстаріших та найбільших міст у Польщі. Розташований поблизу кордону з Чехією, у центрі Сілезької низовини, біля підніжжя Судет над річкою Одрою, Вроцлав є містом 12 островів і 112 мостів. Як місто з понад тисячолітньою історією, Вроцлав пишається прекрасними історичними пам'ятками всіх епох і є особливим туристичним центром. Незабутнім буде відвідування Японського саду у Вроцлаві.

Жителі Волочиська можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та скористатись прямим маршрутом до Вроцлава. Автобус до Польщі відправляється декілька разів на день, у різні години. Купити квиток на зручний для Вас рейс Волочиськ-Вроцлав можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: автобус Волочиськ –   Вроцлав  та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.