ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Ярослав | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Волочиськ Ярослав

 

   Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55

Замовити

Перетинаючи український кордон та їдучи до Польщі чи Європи, в українців можуть бути зовсім різні цілі. Але в основному населення відправляється у подорожі за для відвідування туристичних світлиць, навчання за кордоном, пошук роботи, відвідування родичів чи простого відпочинку. Чимало європейських міст можуть запропонувати різні можливості задля того, щоб задовольнити потреби своїх гостей, одниз з таких міст є Ярослав. Для цього було призначено регулярний автобусний рейс з України до Ярослава, ціна на який від 700 грн.

Ярослав знаходиться у південній частині Польщі, а саме в регіоні Підкарпатського воєводства, на лівому березі річки Сян, є адміністративним центром Ярославського повіту. Місто багате на пам’ятки архітектури, старовинні церкви та костьоли. Одними з них є монастир Домініканів, кам’яниця Орсеттіх в стилі ренесансу.

У Вас є можливість скористатися послугами регулярних автобусних рейсів з Волочиська до Ярослава від компанії-перевізника Lux-Reisen. Автобуси їздять регулярно. На рейс Волочиськ – Ярослав є можливість забронювати та купити квиток в інтернеті на сайті нашої компанії. Вам достатньо лише скористатись наступною силкою: квитки Волочиськ –  Ярослав, де залишиться тільки обрати дату виїзду. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.