ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Волочиськ - Жешув | Lux-reisen

Автобусні квитки Волочиськ Жешув за низькими цінами, щоденні виїзди

Подорож до Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. Багато людей з України кожного дня їдуть через західний український кордон по багатьом причинам. Одними з головних є робота в Польщі, туристична поїздка, шопінг-тури, відвідування родичів. Чимало польських міст готові зустріти українців. До Жешува Автобусом доїхати досить швидко можна щоденно.

Жешув  (Ряшів), який знаходиться у південно – східному регіоні Польщі, є столицею Підкарпаття, яке межує з кордонами України та Словаччини. У давні часи був важливим перехрестям торгівельних  шляхів, які стали причиною  його економічного зростання. Саме тому Жешув може задовольнити потреби у будь-якому шопінгу через велику кількість торгових центрів. Особливістю Жешува є його поєднання в собі історії та традицій із сучасними технологіями в розвитку міста.

Жителі Волочиська можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та скористатись прямим маршрутом до Жешува. Автобус до Польщі відправляється декілька разів на день, у різні години. Купити квиток на зручний для Вас рейс Волочиськ-Жешув можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Волочиськ –  Жешув  та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.