ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Гданськ | Lux-reisen

Квиток на автобус Золочів Гданськ (Гданьск)

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
 Гданськ (Гданьск), Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
06:50
-
-

 Замовити

Найбільшим попитом серед українців користуються подорожі до Європейських країн. Різноманітна архітектура, сильна економіка, багата історія, різні можливості для працевлаштування, навчання чи відпочинку - все це одні з головних причин, чому наші співвітчизники перетинають західний кордон. Велика кількість міст з радістю готові зустрінути гостей. Один з таких міст є Гданськ, польське місто. Для зручного сполучення з України було додано регулярний автобус Золочів - Гданськ (Гданьск), який коштує від 1000 грн.

Гданськ (Гданьск) наразі виконує функцію важливого адміністративного центру та є столицею Поморського воєводства. Місто дуже популярне серед туристів через наявність багатьох культурних світлиць, адже історично склалося, що місто відігравало важливу роль в товарообігу серед різних частин Європи. Наразі Лодзь вважається культурним, туристичним та економічним центром.

Для населення Золочева є можливість скористатись прямим автобусним рейсом Золочів - Гданськ (Гданьск), автобус якого регулярно здійснює відправлення щодня. Щоб відправитись у подорож зайдіть на сайт нашої компанії по цьому посиланню: квитки Золочів - Гданськ (Гданьск). Здійсніть резервацію квитка, а після лише оплатіть зручним для вас методом. Після зарахування коштів наша компанія надсилає вам електронний квиток, який ви роздрукуєте та можете підходити з ним на посадку.