ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Грудзенз | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Золочів Грудзенз

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05

Замовити

Подорож до Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. Багато людей з України кожного дня їдуть через західний український кордон по багатьом причинам. Одними з головних є робота в Польщі, туристична поїздка, шопінг-тури, відвідування родичів. Чимало польських міст готові зустріти українців. Одним з таких міст є Грудзенз. На маршрут Золочів – Грудзенз   призначено рейсовий автобус, ціна якого стартує від 1000 грн.

Місто в Польщі, входить до Куявсько-Поморського воєводства. Стоїть на правому березі річки Вісла, в стороні від масових туристичних маршрутів, від чого може несподівано вразити багатьох відвідувачів. Візитною карткою цього міста є комплекс старовинних амбарів, в яких зберігали зерно, які збудовані дуже щільно, що дозволяло їм окрім основної функції зберігання врожаю, виконувати ще й оборону міста з боку річки. Завдяки цьому в ньому відчувається особлива атмосфера.

Жителі Золочева можуть скористатися послугами перевезення компанії Lux-Reisen та скористатись прямим маршрутом до Грудзенза. Автобус до Польщі відправляється регулярно. Купити квиток на зручний для Вас рейс Золочів-Грудзенз можна на сайті компанії. Для цього перейдіть за наступним посиланням: квитки Золочів –  Грудзенз  та оберіть дату відправлення. Оплатіть квиток зручним для вас способом та подорожуйте по всій Європі разом з Lux-Reisen.