ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Кельце | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Золочів Кельце

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15

Замовити

Оскільки Європейські країни набули досить потужного економічного розвитку, вони наразі є привабливими для подорожей до них через наявність можливостей реалізації потреби своїх гостей або ж через значу кількість культурних світлиць. Будь то бізнес поїздки, чи туристична подорож, однією з найпопулярніших країн є Польща. Для зручного сполучення з нею додано регулярний автобус Золочів - Кельце, вартість якого 700 грн.

У місті Кельце є мінеральні джерела,  мальовничі долини з неординарною чарівністю Свентокшиських гір. Доказ тому – більше ніж тридцять туристичних маршрутів, які переплітаються в міських околицях. Опановує місто і горно лижну індустрію, яка включає пункти оренди спорядження, лижні підйомники та місця громадського харчування.

Скористайтесь нашою інтернет системою для резервації та викупу квитка. Для цього перейдіть на сайт нашої компанії: квитки Золочів - Кельце, де вам потрібно буде тільки змінити дату відправлення. Після цього проводите просту реєстрацію пасажира та обираєте зручний спосіб оплати. А коли отримаєте електронний квиток, роздрукуйте його та підходьте на посадку.